Istanbul Otel - Lüks Otel - Butik Otel - Istanbul’da Hip Otel

English | Türkçe
Boutique Hotel Istanbul


Phone: +90 (212) 291 7730
Fax: +90 (212) 291 7740

Istanbul Hotel Bentley

...the pioneer of a different travel culture in Turkey.

Konum:

The Bentley Hotel

Farklı bir seyahat kültürünün ülkemizdeki ilk temsilcisi olan Bentley Hotel, misafirlerine keyifli bir konaklamanın ötesinde belirli bir hayat tarzını tüm öğeleriyle yaşama fırsatı veriyor.

Bentley Hotel’de konuklar bugünün lüks kavramını, incelikli detaylarla bezeli, modern ve sıcak bir atmosferde yaşıyorlar. Sadeliğin ve huzurun egemen olduğu bu ortamda konfor, konukların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan detaylarda kendini gösteriyor. Bugünün insanının ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermeyi hedefleyen Bentley Hotel, her türlü imkanı rahatlatıcı bir doğallık içinde sunuyor.

Lüks alışveriş adresleri, cafe ve barlar’i ile meşhur Nişantaşı’na çok yakın konumu ile aynı zamanda Lütfi Kırdar Kongre merkezine de sadece birkaç yüz metre uzaktadır.

... Dizayn : Milano’dan Istanbul’

Milano’lu mimarlar Piero Lissoni ve Nicoletta Canesi’nin tasarımı olan otel, ışığın sade ve ince çizgilerle buluştuğu bir mekan. Bej, mavi ve toprak tonlarının kullanıldığı dekorasyonda ahşap ve metal malzeme ağırlıklı olarak yer alıyor. Doğu ve Batı kültürlerinin uyumlu bir birliktelik sergilediği eşya ve aksesuarlar ise ambiyansı daha da güçlendiriyor.

Bentley Hotel’in mimarisinde özellikle vurgulanması gereken bir öğe de gün ışığını tüm sıcaklığıyla içeri taşıyan geniş pencereler. Mekana derinlik katan camlar kentin tüm canlılığıyla içeriden izlenebilmesini sağlıyor.

... Restoran ve Lobi Bar

Otelin ambiyansının en belirgin olduğu noktalardan biri de Restoran. Türk damak tadıyla Fusion mutfağın yaratıcı lezzetlerini birleştiren restoran otel müşterileri kadar dışarıdan gelenler için de cazip. Otelin rahat ve nezih bir atmosfere sahip Bar’ı ise gerek konumu gerekse dekorasyonuyla kentin gözde uğrak mekanlarından biri olmaya aday.

... Üst düzey toplantılarınız için

24 metrekarelik toplantı salonu, 13 kişilik kapasitesi ve kablosuz internet bağlantısı, telefon ve faks servisi, büyük sabit erkan gibi özellikleri özellikle üst düzey iş toplantıları için ideal. Toplantı rezervasyonlarınız için lütfen bizimle temasa geçiniz.

... Spor salonu

Sauna ve en son teknolojiye sahip aygıtlarla jimnastik salonu otelin diğer ortak kullanım alanlarından...

Harbiye ile Nişantaşı’nın kesişiminde yer alan otel, şehrin merkezinde olmanın avantajlarını huzurlu bir ortamla buluşturuyor. Bentley’nin konukları ister iş, isterse tatil amacıyla kaldıkları bu otelde gitmek istedikleri birçok noktaya uzun mesafeler katetmeden ulaşabiliyorlar. Otele girdikleri anda ise her şeyin arkalarında kaldığı bir dünyaya adım atıyorlar. Bentley konuklarına aynı anda hem uzaklaşmanın, hem de evdeki kadar rahat olmanın keyfini yaşatıyor.

İstanbul’un gözde restoran, kulüp ve mağazalarıyla içiçe olan otelden Metro, Askeri Müze, Açıkhava Tiyatrosu, CRR Konser Salonu, kongre merkezleri, sergi salonları ve seyahat acenteleri yürüme mesafesinde.

Adres:

Halaskargazi Cad. No:75
Harbiye 34367 Istanbul/TURKEY

Konum:

Map

Havalimanı ve CNR Expo yakınındaki Kurucu firmamız Çınar Otel’i ziyaret etmek için :

Çınar Hotel

Bentley Hotel is member of:

Boutique Hotels in Istanbul